Tilbake til alle rapporter

Flere store hull i hele Landeveien fra start til ende på kommunal vei. Hullene er så store at de gjør skade på biler. Manglende kantslått gjør at turister ikke ser bekken i starten av veien, flere har kjørt ut med biler i bekken.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:50, man. 20 juli 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Mange hull i veien og manglende kantslått som fører til ødelagte biler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:29, man. 17 august 2020

  • Tidligere har problemer sendt inn via fiks gata mi blitt løst raskt. Skuffende at det denne gangen fortsatt ikke er gjort noe med dette. Bildet under viser at det snart er sammenhengende hull tvers over veien. Dyrt å vente med å fikse til problemet er blitt stort...

    Publisert anonymt 22:29, man. 17 august 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:50, tir. 15 september 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 06:50, tir. 15 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?