Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thomas Olafsen 19:59, tir. 4 august 2020

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Dårlig vei, når det er teleløsning subber biler oppi, ligger også et overvannsrør under der

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?