Tilbake til alle rapporter

Dårleg sikt

Rapportert i kategorien Trær av Bodil Strømmen Edvatdsen 23:56, fre. 7 august 2020

Sendt til Bremanger 4 minutter senere

Kva tid kjem det kantslått? Er vegen utegløymt? Det er blitt veldig mykje buskevekster langs vegen, som generere mange farlege situvasjoner både for mjuke trafikanter og bil. Det er behov for opprydding og kantslått langs Sundsvegen og Storøystumpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?