Tilbake til alle rapporter

Dump i vei skaper trafikkfarlige situasjoner

Rapportert i kategorien Hull i vei av Sigrid Ringnes 12:03, lør. 8 august 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det er en dump i kjørefila som går oppover i Frostvedtveien, nesten helt i starten av Burman-bakken. Det oppstår farlige situasjoner, fordi folk velger å legge seg over i motgående kjørefelt for å unngå dumpa. Dette bør fikses umiddelbart før det skjer en ulykke! Dette er også skoleveien for mange.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?