Tilbake til alle rapporter

Kummelokk som smeller når bilene kjører over

Publisert av Per-Øivind Bommen 21:07, lør. 29 august 2020

Sendt til Buskerud og Kongsberg 2 minutter senere

Det er det firkantete kummelukket som smeller. Ta av fra Froghs vei inn i Christies vei. I avkjøringen til Tollumløkka er det et firkantet kummelokk. Der er dette lokket som smeller når bilene kjører videre i Christies vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:59, søn. 27 september 2020

  • God erfaring. Åpen kommunikasjon på mail også veldig bra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Per-Øivind Bommen 07:59, søn. 27 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?