Tilbake til alle rapporter

Ødelagt type strømboks

Publisert av Katrine Tengesdal 12:02, tor. 10 september 2020

Sendt til Rogaland og Stavanger 2 minutter senere

Har meldt inn samme boks flere ganger. Kun blitt tapet påplass. Ødelagt igjen. Midt i skoleveien. Står helt åpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:51, lør. 10 oktober 2020

  • Still open, via questionnaire, 11:25, søn. 8 november 2020

  • Ingen respons. Dårlig oppfølging.

    Sendt inn av Katrine Tengesdal 11:25, søn. 8 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?