Tilbake til alle rapporter

Veiskilt med navn Bogerkroken i krysset Storvænna og Bogerkroken har ødelagt fundament.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Heidi Rismoen 10:02, onsdag

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Dette problemet ble også meldt i april 2020. Fundamentet Til veiskiltet ble ødelagt i forbindelse med graving av fiberkabel høsten 2019. (Obs. Kabelen går i bakken like ved). Jeg meldte problemet og det ordnet den gang av graveentrepenøren, men våren 2020 (etter at telen gikk) var skiltet igjen løst i bakken. Fundamentet er ødelagt og selve stangen til skiltet er skjev/ødelagt. Skiltet er løst og kan tas opp av bakken og blir da liggende på bakken. Ber om at dette snart ordnes!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter