Tilbake til alle rapporter

Det mangler gatebelysning i hele Rambekkmoen

Rapportert i kategorien Gatelys av Jens reidar antonsen 07:50, fre. 18 september 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ingen av lyktestolpene virker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:28, fre. 16 oktober 2020

  • Problemet ble løst etter 1 dag. Kjempebra - raskt

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jens reidar antonsen 11:28, fre. 16 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?