Tilbake til alle rapporter

Manglende gangfelt

Rapportert anonymt 16:33, tor. 1 oktober 2020

Sendt til Rogaland og Stavanger 2 minutter senere

Lassaveien, krysset Adjunkt Hauglands gt. mangler sebrastriper og skilt for fotgjengere. Fotgjengere / syklister må krysse Lassaveien for deretter å krysse Adjunkt Hauglands gate, eller omvendt, alt etter hvilken vei de skal. Slik det er nå, blir fotgjengere brukt som rundingsbøyer, og enkelte bilister, demonsterer sine rettigheter, og fotgjengernes manglende sådanne, ved å kjøre tett opptil, nesten kontakt, før de bråbremser. Lassaveien hadde striper og skilt før Adjunkt Hauglands gate ble forkjørsvei.

Mvh Johan Reinhaug

Tlf. 97024058

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?