Tilbake til alle rapporter

Gatelys ikke påslått/virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:40, ons. 23 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Det er gatelys fra krysset 705/6784 til Elvran skole. Lysene har ikke vært påslått i høst. Når blir de satt på? - eller virker de ikke?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?