Tilbake til alle rapporter

Dyp grøft/veiskulder

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:07, fre. 25 september 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mer trafikk fra fengsel etc bidrar til mer trafikk i krysset. Burde vært fyllt på grus eller asfalt så det er plass til to biler uten å kjøre dypt ned i grøfta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?