Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys virker i øverste del av aasmund vinjes gate

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:36, fre. 25 september 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ingen gatelys virker i øverste del av aasmund vinjes gate. Det bør fikses før det er mørkt når barn skal på skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?