Tilbake til alle rapporter

Kjegle som er plassert over et hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:14, fre. 2 oktober 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Nederst i Erika Berntsens veg er det en kjegle som er plassert over et synkehull. Den har stått der siden tidlig i sommer. Må vel fikses i løpet av høsten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst.

    Publisert anonymt 17:03, man. 2 november 2020

  • Saken er løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:04, man. 2 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?