Tilbake til alle rapporter

Et gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:36, fre. 2 oktober 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys nr 2 fra brua på Sigdestad i Ålfoten virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:10, søn. 1 november 2020

  • Ingenting har skjedd, dessverre. Jeg rapporterte og underskrev med navn, så vidt jeg husker. Gjentar likevel: Marit Unn Myklebust, 41004520.

    Publisert anonymt 00:10, søn. 1 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?