Tilbake til alle rapporter

Ingen av gatelysene fungerer på Dahlemoen

Rapportert i kategorien Gatelys av Helge Tofte 23:25, ons. 14 oktober 2020

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelysene fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:23, tor. 12 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?