Tilbake til alle rapporter

Vegkant er i ferd med å gi etter

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jan Olav Solbakken 12:57, torsdag 15 oktober 2020

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Vegkant er i ferd med å svikte, er ein viss fare for at tyngre kjøretøy vil knekke vegkanten og kvelve. Samme stad som problem meldt 9/4-2020 ifbm snøbrøyting

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter