Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt på busstopp

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:42, tor. 15 oktober 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

På et av busstoppene i Vestre Totenveg, ved Sigurd Simensens veg er det nesten ikke asfalt igjen. Er vel behov for noe asfaltering/lapping her nå ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:19, fre. 13 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 23:37, man. 4 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?