Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelykt ved innkjøringen til Oliverlægda 22 og 24

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:21, lør. 17 oktober 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mangler lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:53, lør. 14 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 20:40, tor. 17 desember 2020

  • Lyset er fortsatt ikke ordnet. Det lyser en kveld, og er mørkt neste kveld.

    Publisert anonymt 20:40, tor. 17 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 21:39, tir. 19 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 07:56, ons. 17 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?