Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved oppkjørsel til Senneset 2 virker ikkje.

Rapportert i kategorien Gatelys av Nina Grotle 21:45, søn. 25 oktober 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Langs Fylkesveg, Smørhamnvegen,ved oppkjørsel til Senneset 2 virker ikkje gatelyset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:30, søn. 22 november 2020

  • Veldig enkel og grei måte å melde eit problem. Saka blei ordna innan rimeleg tid.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Nina Grotle 22:30, søn. 22 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?