Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av reimang@online.no 23:29, ons. 28 oktober 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

De to nederste gatelysa virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:41, tor. 26 november 2020

  • Ble ikke løst, men jeg ser at det nederste ene gatelyset virker noen ganger andre ganger ikke.

    Sendt inn av reimang@online.no 06:41, tor. 26 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 12:47, tor. 24 desember 2020

  • Trur ikke noen har sett på problemet. Det nederste virker av og til, det øverste aldri.

    Sendt inn av reimang@online.no 12:47, tor. 24 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 07:46, fre. 22 januar 2021

  • Har lagt ut to saker her tidligere og da ble det fikset dagen etterpå, men denne gangen har det gått dårlig.🤔

    Sendt inn av reimang@online.no 07:46, fre. 22 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:19, tor. 25 februar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av reimang@online.no 07:19, tor. 25 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?