Tilbake til alle rapporter

Store dumpar i vegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:56, man. 2 november 2020

Sendt til Lærdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fleire store dumpar i vegen fra Raa kryss og oppover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?