Tilbake til alle rapporter

Gatelys på gangveien forbi lekeplass virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:07, tor. 12 november 2020

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gatelys på gangvei virker ikke. .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?