Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i Lia

Rapportert i kategorien Gatelys av Johnny Røys 22:53, man. 9 november 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hei. I gata Lia så er der svært mange mørke gatelys, frå første huset til Lia til Lia13 er det kun lys i 2 av 7 lamper. Bør sjekke tilstanden videre opp forbi lia13 også

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 12:27, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?