Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Bergsvik 20:14, man. 16 november 2020

Sendt til Molde og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Flere lyktestolper mangler lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:32, man. 14 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?