Tilbake til alle rapporter

Mørkt lys over fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Gatelys av Stine Syvertsen 07:52, ons. 18 november 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Er meldt inn flere ganger før. Vi går nå inn i den fjerde vinteren som denne ikke funker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:02, ons. 16 desember 2020

  • Er meldt til Viken FK ultimo november og bekrefta videresendt rette instans.

    Sendt inn av Stine Syvertsen 10:02, ons. 16 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 12:02, ons. 13 januar 2021

  • Har nylig skrevet direkte til Magne Finpå.

    Sendt inn av Stine Syvertsen 12:02, ons. 13 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?