Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i Tjernstubben

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Ivar Søbstad 10:24, tor. 19 november 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys borte i Tjernstubben, Furutoppen og Kongefjellv opp til Frøyslanmdsv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:54, tor. 17 desember 2020

  • Null respons. Ingenting ble gjort før jeg tok kontakt med kommunen

    Sendt inn av Per Ivar Søbstad 11:54, tor. 17 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?