Tilbake til alle rapporter

Dype spor og huller i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av ranur76@hotmail.com 23:17, tor. 19 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Det har vært dype spor og huller i lang tid. Burde utbedres før evt. skade på biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?