Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelykta på gangveien samt lykter langs vestsiden av Førde Ungdomsskule

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellen Katrine Bøe 19:54, man. 23 november 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Manglende lys i gatelykter - svært mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:26, man. 21 desember 2020

  • Meldt problem er ikke blitt utført.

    Sendt inn av Ellen Katrine Bøe 20:26, man. 21 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 17:51, ons. 20 januar 2021

  • Dårlig - problem ikke løst.

    Sendt inn av Ellen Katrine Bøe 17:51, ons. 20 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:42, ons. 17 februar 2021

  • Dårlig - problem ikke løst.

    Sendt inn av Ellen Katrine Bøe 19:42, ons. 17 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?