Tilbake til alle rapporter

Rundballer blir lagret ved veikryss.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:55, tir. 24 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Tolga 5 minutter senere

Gårdbruker lagrer mange rundballer i flere høyder kun tre meter fra veikryss. Trafikk på Røsliveien kan ikke se om det kommer trafikk fra høyre i krysset. Flere nestenulykker har oppstått her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rundballer i 2. nivå som skjermer for sikt langs Røsliveien flyttes. Avtale med grunneier 17. desember.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Frode Sjøvold 15:21, tor. 17 desember 2020

  • Noen få rundballer er fjernet, de fleste som skygget for trafikk fra høyre ligger fortsatt.

    State changed to: Åpen

    Publisert anonymt 09:38, man. 4 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 13:25, ons. 6 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:21, ons. 3 februar 2021

  • Kommunens representant syntes nok "Lov om veier" sine regler var for streng, så han ga gårdbruker lov til å lagre inntil fylkesvei og vegkryss.

    Publisert anonymt 17:21, ons. 3 februar 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:02, lør. 6 mars 2021

  • Bilde viser situasjon den 6.03.21. Fortsatt kun 25 m sikt til trafikk fra høyre. Fartsgrense 80 km/t på hovedvei. Ingen skilt som varsler kryss.

    Publisert anonymt 17:02, lør. 6 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?