Tilbake til alle rapporter

Flere mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:33, ons. 25 november 2020

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

GateLysene nederst i Stasjonsveien er gått. Mørkt med overgang og bussholdeplass. Skolevei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?