Tilbake til alle rapporter

Blinkende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:57, lør. 5 desember 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det nederste? gatelyset i bakken opp til Presteholten står å blinkar. Det står på i ca. 5 sek og er av i ca. 5 sek.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:58, tor. 7 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?