Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veibane - igjen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Hovin 11:51, søn. 6 desember 2020

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Dypt hull midt i veibane. Gata har blitt tettet hvert eneste år med kaldasfalt som på kort tid åpner seg igjen. På tide med ny asfalt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:50, søn. 3 januar 2021

  • Kaldasfalt.. igjen..

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Andreas Hovin 23:50, søn. 3 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?