Tilbake til alle rapporter

Lite lys i kryss ved lekeplass. Myrstrupevegen/Klettalia

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Naustdalslid 21:27, man. 7 desember 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er eit kryss som skulle vært meir lys i, pga at her er ein lekeplass og til tider mykje unger som leiker.Hadde vært knall med eit lys til her. Har vært diskutert med Naustdal kommune før sammenslåing til Sunnfjord. Mange som snakker om dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?