Tilbake til alle rapporter

Ved Krysset når du kjem opp til leikeplassen ved øyrahaugen grendalag i klettalia er det ingen gatelys. Det er heilt svart og mange unger bruker denne vegen til skulen. Det er også veldig gamle lys ( som nesten ikke lyser) i gata som går rundt leikeplassen. Blir desse bytta med gode lys, og vi får eit lys i krysset, har vi også lys på leikeplassen, slik at ungene kan leike der, når det også er høst og vinter. Dette var tatt opp og godkjent som noko som skulle utbetres i sammenheng med trygg skuleveg i gamle naustdal kommune, men har ikke hørt noko etter dette. Håper å høyre frå dåke. Mvh leiar i øyrahaugen grendalag Dan Gøran Espedal

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:17, man. 7 desember 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Manglende og gamle gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:23, man. 4 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?