Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kai Thore Birkeland 19:49, tir. 8 desember 2020

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Lyktestolpe uten lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?