Tilbake til alle rapporter

Brøytes ikke på bussplassen eller gangveien, må gå i 1 meter snø når man skal av bussen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 22:46, man. 14 desember 2020

Sendt til Gjøvik 4 minutter senere

Har ikkke blitt brøytet på bussstoppet på snart 2 uker, noen var her denne uka og prøvde men var ikke så veldig bra jobb akkuratt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er ikke aktuell da det har blitt vår.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:23, ons. 5 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?