Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys i Lilletangen/Strandeveien lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Runar Log 17:14, tir. 15 desember 2020

Sendt til Sokndal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Flere gatelys i Lilletangen/Strandeveien lyser ikke. Vært slik i 2mnd ca. Har rapportert problemet til Sokndal kommune og til Skina A/S som har vedlikeholdet på gatebelysningen. Har purret på flere ganger. Ingen respons.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:47, tir. 12 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Runar Log 20:47, tir. 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?