Tilbake til alle rapporter

Vikenvegen brøytes bare halvveis.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Preben Jemtland 22:02, tor. 17 desember 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Har bodd her i 5 år, og hvert år brøytes det kun fra turnhallen og ned? Fortauet går helt opp til Østre Totenveg, men her må da mange ut og gå i bilvegen. Det har alltid ordnet seg etter at vi har sagt ifra, men kan det forankres slik at vi slipper og si ifra er det fint. På forhånd takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:26, ons. 5 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?