Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:41, man. 21 desember 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelyset ved Nedre Mallasvikvegen 14 har ikkje fungert i heile høst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?