Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys v/ Fjordsvegen 2327 og 2334

Rapportert i kategorien Gatelys av toringe.foerland@me.com 18:59, man. 21 desember 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mørke gatelys. 2 gatelys lyser ikkje, skifte pærer? Har i telefon av 7.12. gjeve beskjed om problemet. Håpar det kan ordnast før julehøgtida. På førehand takk! Mvh Tor Inge Førland

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Et skuffa då eg hadde venta at ein gav tilbakemelding om når ein ville løyse problemet. I det minste kunne ein iallefall gjeve ei tilbakemelding om at ein hadde registrert meldinga...

    Sendt inn av toringe.foerland@me.com 19:33, man. 18 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?