Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Margunn Tonheim 17:10, lør. 9 januar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mørkt gatelys i Hjalmar Christensenvegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?