Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet og saltet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 06:12, mandag 11 januar 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Er litt merkelig hvor dårlig arbeid, det blir gjort her på denne roden. Bilder er tatt med 14 timers mellomrom. Her er det snødd fire ganger uten at noe tiltak er satt i gang. Her er det også et problem med at biler parker ulovlig i parkerings sone. Noe som gjør arbeidet med og brøyte vanskelig. Håper på at dette blir bedre, men vi sliter med dette vært år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter