Tilbake til alle rapporter

Ingen lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Michael Shanks 09:20, tir. 12 januar 2021

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Her har lyset vore mørkt lenge. Dette gjelder fleire lys i området som skal være lys på!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiksa i 2020.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av michael@shanks.no 12:43, ons. 19 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?