Tilbake til alle rapporter

Ingen lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Lovise Håvik 09:51, tir. 12 januar 2021

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys er mørke, vert det i fleire mnd. Dette må fikses, må vere gatelys som fungere i eit byggefelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?