Tilbake til alle rapporter

Alle gatelysa slår seg av og på.

Rapportert i kategorien Gatelys av Solveig Wiken 19:39, ons. 13 januar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lysa slår seg av og på med jamne mellomrom. Ca 5 min intervallar. Registrerte det første gang i går og kontinuerlig i dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Blinkende og avslåtte gatelys. Har vore problem siden hausten 2019. Må utbetrast.

    Sendt inn av Anne-Liv Ehamparam 21:25, tir. 19 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?