Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:41, ons. 20 januar 2021

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatebelysning har vært defekt en stund. Det er flere gatelys langs Kjerringvikveien som krever ettersyn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fixed

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:01, man. 15 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?