Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing - is i vegen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Rasmus Værn 14:51, ons. 20 januar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Blindvegen fra Slåttebakkane Barnehage og sørover er ikke strødd. Vegen er dekket av is og er meget glatt. Børstrøes snarest mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:51, ons. 17 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?