Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøyting av vei.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Mona 20:04, man. 1 februar 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Vanskelig å komme oppveien pga snø.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dårlig brøyting av vei

    Sendt inn av Ole Edmund støle 14:19, tor. 18 februar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:14, man. 1 mars 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mona 23:14, man. 1 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?