Tilbake til alle rapporter

Gatelys står og går av og på hele tiden

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:56, fre. 12 februar 2021

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

En gatelyslampe som går av og på hele tiden, termosensor som blir for varm?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?