Tilbake til alle rapporter

Mange gatelus som ikkje fungere

Rapportert i kategorien Gatelys av Johnny Røys 11:58, ons. 17 februar 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Samtlige gatelys i bakkevegen frå krysset ved fv572 til krysset til Rustadbakken er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Er bestilt, blir sett på i morgen

    Sendt inn av Sander Rogne 14:20, ons. 17 februar 2021

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 12:28, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?